Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mercedes-Benz G Convertible 1997 - nový model

     Sedmnáct let nepřetržité výroby je na jeden automobil dlouhá doba, zvláště, když se jedná o Mercedes-Benz. Přesto však terénní vůz třídy G nepřemýšlí o odchodu na odpočinek, o čemž svědčí jeho zcela nová otevřená verze.

MERCEDES BENZ G-Klasse Cabrio (W463)

     Mezi spoustou letošních novinek, které připravila automobilka Mercedes-Benz, poněkud zanikla otevřená verze stále oblíbeného terénního vozu, pro který byla před takřka neuvěřitelnými sedmnácti lety vyhrazena luxusní třída G. Jedná se o luxusní provedení nazvané Convertible, u něhož se o manupulaci se střechou, která je vyrobena ze speciální textilie, stará elektro-hydraulický systém. Celé složení je otázkou třiceti vteřin a podobně jako u jiných vozů stačí pouze odjistit dva zámky na čelním skle a stisknout tlačítko na přístrojové desce.

MERCEDES BENZ G-Klasse Cabrio (W463) 

     Majitelé nového otevřeného Géčka určitě přivítají individualisticky pojatý interiér, který německá automobilka označuje jako Designo. Tato úprava pochází ze špičkových verzí osobních modelů Mercedesu-Benz. Proto uvnitř vozu najdeme kůží čalouněné dveře i sedadla ve dvoubarevném provedení, leštěným dřevem obloženou přístrojovou desku a velurové koberečky.

MERCEDES BENZ G-Klasse Cabrio (W463)

     K pohonu vozu si zákazníci mohou vybrat buď mohutný zážehový řadový šestiválec o objemu 3,2 litru a výkonu 155 kW, nebo moderní čtyřventilový turbodiesel 3,0 l/130 kW.

MERCEDES BENZ G-Klasse Cabrio (W463)

Cena v době testu nebyla známa

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Mail list


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 470716
Měsíc: 3057
Den: 88